0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۲
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Banfield
۱
۱
Barracas Central
Finished
۰۲:۳۰
Talleres de Cordoba
-
-
Central Cordoba De Santiago
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Defensa y Justicia
-
-
Velez Sarsfield
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Rosario Central
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۱
۱
Incheon United FC
Finished
۱۵:۳۰
Suwon City
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Jordan Jordan League
Al-Faisaly
۱
۰
Al Wehdat
inprogress
۲۲:۰۰
Ma'an
۰
۰
Moghayer Al Sarhan
inprogress
۲۲:۰۰
AL Sareeh
۲
۲
Al Salt
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۱:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
  Europe European Championship U19 Group B
Israel U19
-
-
England U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Austria U19
-
-
Serbia U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
۳
۱
Kristiansund BK
inprogress
۲۰:۳۰
FK Haugesund
۴
۲
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۰۰
FBC Melgar Arequipa
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie B
CR Vasco da Gama RJ
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Londrina EC
۳
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Moron
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۱:۴۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Tianjin Teda
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۱
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Chungnam Asan
۳
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Premier League
Shakhtyor Soligorsk
۰
۱
Torpedo Zhodino
inprogress
۲۰:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Slutsk
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۱
FC Gomel
Finished
۱۶:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۰
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Hartford Athletic
۰
۰
Louisville City FC
inprogress
۲۱:۳۰
Las Vegas Lights
۳
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۷:۰۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۴
۱
Thor Akureyri
Finished
۰۱:۰۰
IF Vestri
۲
۱
UMF Grindavik
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۰
Celaya
Finished
۰۶:۳۵
  Japan J3 League
Ehime FC
۱
۰
Kagoshima United
Finished
۱۴:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۰۰
Yokohama S.C.C
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۱۲:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CA Progreso
۱
۱
Central Espanol FC
Finished
۲۰:۰۰
La Luz
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Tanzania Premier League
Dodoma
۰
۲
Azam FC
inprogress
۲۰:۳۰
Mbeya City
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۰۰
Coastal Union
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۵:۳۰
Biashara United FC
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۱
۲
Ruvu Shooting
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۱
۰
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
Ceara U20
۵
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۱۷:۳۰
Palmeiras U20
۲
۰
Fortaleza EC U20
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
۰
۱
Stella Club d'Abidjan
Finished
۲۰:۰۰
Bassam
۰
۰
CO Korhogo
inprogress
۲۲:۱۵
  Republic of Korea K3 - League
Cheongju City FC
۰
۰
Siheung Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Paju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۰
۳
Ulsan Citizen
Finished
۱۱:۳۰
  Chile Copa Chile
La Serena
۰
۱
C.D. Universidad de Concepcion
inprogress
۲۱:۰۰
CSD San Antonio Unido
۱
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۲:۰۰
Sturt Lions
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
Adelaide United U21
Finished
۱۴:۴۵
Cumberland United
۰
۳
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
  World Friendly Club Matches
SKN St. Polten
۴
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
FC Midtjylland
۳
۲
OB Odense
Finished
۱۶:۳۰
NK Maribor
۱
۱
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۲
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۰:۳۰
TSV 1860 Munchen
۴
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۳۰
FC Koper
۱
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۱
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
Radomlje
۳
۵
FK Radnicki Nis
Finished
۲۰:۳۰
Gornik Leczna
۳
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Spartans
۲
۱
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
Brechin City
۱
۲
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
FC Thun
۳
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۸:۰۰
LASK Linz
۰
۲
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۴
NK Osijek
Finished
۱۷:۳۰
KV Kortrijk
۳
۱
KV Mechelen
Finished
۱۸:۰۰
RSC Anderlecht
۰
۱
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۳
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۲۰:۳۰
PFK Botev Vratsa
۲
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۲:۳۰
Fortuna Koln
۰
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Prague B
۰
۳
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
FC Basel
۳
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۸:۳۰
FC Botosani
۰
۴
FK Qarabag
Finished
۱۹:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
HNK Hajduk Split
۰
۲
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
FC Aarau
۱
۰
SC Kriens
inprogress
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Podbrezova
۴
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۳
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۰:۳۰
FC Slovacko
۲
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC
۳
۲
BFC Siofok
Finished
۱۳:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۴:۳۰
Bala Town
۲
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
FK Vozdovac
۱
۳
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۰۰
Lausanne-Sports
۱
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۲۰:۰۰
NK Gorica
۱
۲
NK Varazdin
Finished
۲۰:۳۰
Peterhead
۱
۱
Inverurie Loco Works
inprogress
۲۰:۳۰
Spartak Subotica
۰
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۱:۰۰
KS Ruch Chorzow
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
FK Pribram
۱
۵
FC Hradec Kralove
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw II
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Widzew Lodz
۱
۱
GKS 71 Tychy
Finished
۱۴:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۴
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
FC Sion Sitten
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۲
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۸:۳۰
FC Mauerwerk
۱
۳
WSG Hertha Wels
Finished
۱۸:۳۰
SC Neusiedl am See 1919
۱
۳
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۰۰
Pardubice
۳
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۰
۵
TSV Hartberg
Finished
۲۰:۰۰
FK Humenne
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
Arka Gdynia
۱
۳
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۰
Radunia Stezyca
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۰
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
FC CSKA 1948
۳
۰
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۹:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۲
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۹:۰۰
PFC Levski Sofia
۳
۱
Akademija Pandev
Finished
۱۹:۳۰
FK Slovan Galanta
۰
۷
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۲۰:۰۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۰۰
MFK Kosice
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
AC Sparta Praha
۲
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۴:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۲
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
VfR Garching
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۱
۲
Kickers Offenbach
Finished
۱۷:۳۰
Worksop Town FC
۱
۳
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Preussen Munster
۶
۰
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۹:۰۰
Voitsberg
۰
۱۱
SK Sturm Graz
Finished
۱۹:۳۰
AS Monaco
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۲
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۰۰
Hannover 96
۵
۲
FSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Needham Market
۰
۷
Ipswich Town FC
Finished
۱۶:۳۰
AC Sparta Praha
-
-
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
AGF Aarhus
۲
۲
AaB Aalborg
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۲
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۰
۱
FC Schalke 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Liefering
۶
۰
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۶:۳۰
The Cove FC
۰
۲
Dunfermline
Finished
۱۶:۳۰
BSG Wismut Gera
۰
۹
FSV Zwickau
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۰
۵
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۷:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۵
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
FK Spartak Moscow
۲
۲
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۸:۳۰
VfR Krefeld-Fischeln
۲
۶
SV Straelen
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FC Zlin
Finished
۱۹:۰۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۹:۳۰
Beroe Stara Zagora
۲
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Vasas SC
۲
۲
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۳۰
Peterhead
-
-
Inverurie Loco Works
inprogress
۲۰:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Aksu
۱
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۹:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۴
Rubio nu
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۴۵
Club General Martin Ledesma
۱
۰
Guarani de Trinidad
Finished
۱۸:۳۰
2 de Mayo
۲
۲
Pastoreo FC
Finished
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۰
۱
Silver Strikers
Finished
۱۷:۰۰
Moyale Barracks
۱
۲
Red Lions
Finished
۱۷:۰۰
Blue Eagles
۱
۱
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۷:۰۰
MAFCO
۱
۱
Mighty Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Orkla
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۸:۳۰
Bodo/Glimt 2
۲
۳
Tiller IL
inprogress
۲۰:۴۵
Steinkjer
۲
۱
Kolstad
Finished
۱۶:۳۰
Rana FK
۲
۳
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۱
۱
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taroona (W)
۰
۸
Clarence Zebras (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۳
۰
FC Sioni Bolnisi
inprogress
۲۰:۳۰
Saburtalo
۳
۱
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۲۰:۳۰
Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Torpedo Kutaisi
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۴۵
Port Melbourne U21
۰
۱
Oakleigh Cannons U21
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U21
۱
۳
Heidelberg United U21
Finished
۱۰:۳۰
South Melbourne U21
۷
۱
Green Gully U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۳
۲
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۹:۰۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۵۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۱
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Riteriai
۰
۳
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
FK Panevezys
۱
۲
Siauliai FA
Finished
۱۸:۳۰
  United States NPSL
Alexandria Reds
۲
۳
Virginia Beach United
Finished
۰۳:۳۰
SC Brave Lions
۱
۲
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
Cleveland SC
۱
۲
Pittsburgh Hotspurs
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
Manukau United
۶
۰
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۸:۳۰
Yokogawa Musashino
۰
۳
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide University
۰
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۰
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۴
۰
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۵
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۵
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۰
۵
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۴
۰
Perth Glory Youth
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۳:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Fana IL Nesttun
۱
۲
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
IL Brodd
۱
۰
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۲
۰
Akra IL
Finished
۱۷:۳۰
Bremnes
۳
۰
Vidar
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۱
۳
Víkingur Gota
inprogress
۲۰:۳۰
HB Torshavn
۱
۲
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۵:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۲
۰
Long An
Finished
۱۴:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۲
XSKT Can Tho
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Frigg
۳
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۸:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Bayswater City U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۰
Balcatta U20
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United U20
۳
۳
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۷
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۶
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
  Morocco Botola Pro
Olympique de Safi
۱
۱
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۱
۰
Club Chabab Riadi Salmi
inprogress
۲۱:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Fortune
۰
۱
Wallidan
inprogress
۲۰:۳۰
Team Rhino FC
۱
۱
Falcons FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Taraz Karatau 2
۲
۱
FK Shakhtar Bulat
Finished
۱۶:۳۰
Kairat Academy 2
۲
۱
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
FK Kyran
۶
۱
FC Astana Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Okzhetpes
۵
۰
FK Igilik
Finished
۱۵:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۰
۳
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۸:۰۰
FK Ekibastuz
۳
۳
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia President's Cup
Persija Jakarta
۱
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۸:۰۰
Barito Putra
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Aalesund 2
۴
۰
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss 2
۰
۰
Spjelkavik
Finished
۱۵:۳۰
FK Toten
۱
۴
Brumunddal
Finished
۱۸:۳۰
Floro SK
۲
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۶:۴۵
UITM FC
۳
۰
Terengganu II
Finished
۱۷:۳۰
  United States WPSL
Indios Denver (W)
۱
۳
Colorado Pride (W)
Finished
۰۵:۳۰
Florida Krush (W)
۸
۰
Florida Premier FC (W)
Finished
۲۰:۰۰
SA Corinthians FC (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Chicago KICS (W)
۲
۱
Midwest Select SA Muskrats (W)
Finished
۰۴:۳۰
Utah Surf SC (W)
۱
۳
La Roca FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Ramon FC (W)
۳
۱
Academica SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۱
۲
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Western Knights SC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۰
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۲
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Moreton Bay Utd U23
۲
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۰:۴۵
Southside Eagles U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Western Pride FC U23
۳
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۱
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۴۵
Peninsula Power U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۷:۰۰
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Roar U23
Finished
۱۰:۴۵
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۰۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane Roar NPL
Finished
۱۳:۰۰
Moreton Bay United
۶
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL League Two
Real Central New Jersey
۳
۲
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Eagles
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۳
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Beachside FC
۰
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۳
۲
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Ulverstone
۳
۳
Somerset
Finished
۱۰:۴۵
Taroona
۳
۰
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Launceston United
۶
۰
Riverside Olympic Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Hobart United
۶
۱
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Northern Rangers FC
۴
۰
Burnie United
Finished
۰۹:۰۰
New Town Eagles
۳
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria
Altona Magic
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong City
۱
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۱:۱۵
Avondale FC
۵
۱
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Norway (W)
۲
۰
New Zealand (W)
Finished
۱۹:۳۰
Portugal (W)
-
-
Greece (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Deportivo Maldonado
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 2. Deild
KR Reykjavik (W)
۰
۰
Volsungur (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Throttur Reykjavik
۳
۱
KF Fjardabyggd Eskifjordur
Finished
۱۹:۱۵
Magni
۰
۱
Reynir Sandgerdi
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Rustavi
۰
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۲
Bossekop UL
Finished
۱۶:۳۰
Mjølner
۵
۱
Skjervoy
Finished
۱۸:۳۰
FK Senja Silsand
۰
۰
Skjetten
Finished
۱۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Port Adelaide Pirates Reserves
۲
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide University SC Reserves
۲
۲
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۵
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۱
۲
Devonport City
Finished
۱۱:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors
۴
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
۳
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
Cooma Tigers U23
۳
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Belconnen United U23
۳
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۲
۳
Mindil Aces
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۵
Chuncheon FC
Finished
۱۴:۳۰
Chungju Citizen
۳
۰
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Gangwon FC Reserves
۲
۰
Seoul United
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Sydney FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Marconi Stallions
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA San Telmo U20
۲
۳
Sacachispas U20
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Maipu U20
۰
۳
Estudiantes Rio Cuarto U20
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club U20
۰
۳
River Plate U20
Finished
۱۶:۳۰
Union Santa Fe U20
۱
۱
CA Tigre U20
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico U20
۳
۰
Villa Dalmine U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Rafaela U20
۵
۳
CSD Flandria U20
Finished
۱۶:۳۰
Defensa y Justicia U20
۰
۰
Rosario Central U20
Finished
۱۶:۳۰
Velez Sarsfield U20
۳
۱
CA Independiente U20
Finished
۱۶:۳۰
Boca Juniors U20
۴
۰
Colon U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Platense U20
۱
۱
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes LP U20
۲
۰
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۶:۳۰
Newell's U20
۴
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۶:۳۰
San Lorenzo U20
۱
۱
Lanus U20
Finished
۱۶:۳۰
Fenix U20
۲
۰
Quilmes U20
Finished
۱۷:۳۰
Banfield U20
۱
۰
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۷:۳۰
Bulawayo City FC
۰
۳
Ngezi Platinum
Finished
۱۷:۳۰
Cranborne Bullets FC
۱
۴
Chicken Inn FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Oern-Horten
۸
۱
FK Arendal
Finished
۱۸:۳۰
Strommen IF
۴
۲
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Geelong SC
۰
۱
Nunawading City
Finished
۱۲:۳۰
Melbourne Victory U21
۲
۱
Springvale White Eagles
Finished
۰۹:۳۰
North Sunshine Eagles
۲
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۳۰
Ballarat City
۰
۴
Melbourne City NPL
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Sunshine Coast Fire
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Southside Eagles
۲
۱
Caboolture
Finished
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Mlawianka Mlawa
۳
۱
MKS Piaseczno
Finished
۱۹:۳۰
Chemik Bydgoszcz
۱
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۸:۳۰
Korona Piaski
۰
۱
Obra Koscian
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۲
۱
Werribee City
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Langwarrin SC
۱
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۵
North Geelong Warriors
Finished
۱۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Rochester New York FC
۰
۰
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۳۰
FC Cincinnati II
۱
۲
Orlando City II
inprogress
۲۱:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۳
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL Women
Calgary Foothills FC (W)
۳
۲
Santa Clarita Blue Heat (W)
Finished
۰۵:۳۰
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Reserve League
Tigre Reserves
۳
۲
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Costa Rica U20
-
-
Trinidad and Tobago U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۱
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۱:۳۰
CA Ituzaingo
-
-
CD UAI Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA Fenix
-
-
CS Dock Sud
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA San Miguel
-
-
Deportivo Armenio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Canuelas
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Nigeria Premier League
Niger Tornadoes
۴
۰
Kwara United
Finished
۱۹:۳۰
Akwa United
۲
۱
Plateau United
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Palm Beach Sharks
۲
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
The Lakes
۶
۳
Western Spirit
Finished
۱۲:۳۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۲
Southport Warriors
Finished
۱۲:۳۰
Bayside United
۴
۱
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۰
Runaway Bay Green
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Beaumaris
۱
۲
South Springvale
Finished
۱۳:۳۰
Fitzroy City
۳
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۲:۴۵
  China League One
Qingdao Youth Island
۰
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۱۵
Wollongong Wolves FC U20
۴
۲
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
Lettir
۳
۵
Berserkir
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 8
SER Caxias
۰
۰
Sao Luiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
CA Metropolitano
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Sampaio Correa-RJ
۰
۰
Angra dos Reis EC
inprogress
۲۲:۱۵
Marica RJ
۰
۰
AD Cabofriense
inprogress
۲۲:۱۵
Artsul Futebol Clube
۰
۰
Americano
inprogress
۲۲:۱۵
FC Goncalense
۰
۰
America RJ
inprogress
۲۲:۱۵
  Norway 3. Division avd. 1
Kjelsas II
۰
۲
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۸:۳۰
IL Sandviken
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۴:۳۰
Ready
۱
۳
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Froya
۵
۰
Grei
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۳
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۰
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۷:۳۰
Pors Grenland
۱
۲
Express
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Yishun Sentek Mariners FC
۱
۱
Singapore Khalsa Association
Finished
۱۵:۳۰
Katong FC
۱
۲
Project Vaults Oxley SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Virginia United
۱
۳
Albany Creek
Finished
۱۳:۴۵
Grange Thistle SC
۲
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۴۵
  Australia New South Wales League One
Northern Tigers
۱
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۰
۵
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۱
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۱
St. George Saints
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۲
۲
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
Adelaide University Reserves (W)
۰
۶
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
Metro United (W)
۱
۴
Adelaide City (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۱
۳
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۰۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
North Geelong U21
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues U21
۲
۲
Werribee City U21
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City SC U21
۱
۲
Pascoe Vale U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles Reserves
۳
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
CA Samborondon
۰
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Aampetra
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Cancelled
۰۴:۳۰
  Malaysia Liga M3
Kijang Rangers FC
۲
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Manjung City
۳
۰
Tun Razak FC
Finished
۱۷:۱۵
Respect FC
۰
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۰
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۷
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap NPL (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۲
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
۳
۰
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
Melaka United
۲
۳
Sarawak
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۱
۴
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۰
۳
Capivariano FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera D
Argentino de Rosario
-
-
Centro Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۳
۰
FC Aktobe City
Finished
۱۶:۳۰
FK Atyrau Reserves
۱
۲
Akademiya Ontustyk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Tobol Kostanay Reserves
۴
۲
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe Reserves
۶
۰
FC Arys
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۰
۴
Coimbra EC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۰
۴
Alamein FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۳
۰
South Melbourne (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۳
۳
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۲:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
TB Tvoroyri
۳
۱
B71 Sandur
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vitoria FC (Espirito Santo)
-
-
Estrela do Norte
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Victoriano Arenas
-
-
El Porvenir
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Mauritania Division 1
ASC Tidjikja
۱
۱
ASC Garde Nationale
Finished
۰۰:۱۵
  Lithuania II Lyga
Ateitis Vilnius
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۲
۲
Friends United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Fayzkand
۰
۰
Ravshan Kulob
Finished
۱۷:۰۰
  Iceland 3. Deild
Sindri
۱
۱
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia U19 Championship
Millonarios B U19
۰
۰
Bogota FC U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 6
Real Noroeste ES
۰
۰
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۰
۰
Parana Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید